نحوه اعمال محدودیت ارسال و آپلود تصاویر در نسخه اصلی گالری اچ دی عکس:
ایجاد محدودیت ارسال و آپلود تصاویر توسط کاربران به صورت هفتگی.
انتظار برای ارسال تصویر جدید تا هنگامی که تصاویر قبلی توسط مدیران بررسی بشوند.

نظر سنجی برای ارسال و آپلود تصاویر
نظر سنجی برای ارسال و آپلود تصاویر
ارسال شده توسط: IMP در تاریخ: 21 تیر 1392
همانطور که مطلع هستید، در حال حاضر سایت اچ دی عکس به صورت آزمایشی فعالیت میکند و هیچ کدام از امکانات اصلی و قالب اصلی آن منتشر نشده اند. به همین منظور و به بهانه انتشار نسخه اصلی گالری اچ دی عکس که تا به زودی منتشر خواهد شد، تصمیم گرفتیم یک نظر سنجی در مورد نحوه ایجاد محدودیت برای ارسال تصاویر را اندازی کنیم تا با توجه به نظرات و پیشنهادات شما، این محدودیت ها اعمال شوند.
بازدید: 7598
لیست ده نفره بهترین ارسال کنندگان:
آمار و مشخصات گالری تصاویر:
تا این لحظه 11210 تصویر توسط 59 کاربر در 24 آلبوم مختلف ارسال شده است. این تصاویر 6056820 مرتبه بازدید و 2333441 مرتبه دانلود شده اند. کاربران در مجموع 2488 مرتبه به این تصاویر رای داده اند. تعداد تصاویر در انتظار تائید مدیر 0 میباشند.

تعداد تصاویر ارسال شده دیروز: 0
تعداد تصاویر ارسال شده امروز: 0
تعداد تصاویر ارسال شده این هفته: 3
حجم کل تصاویر بر روی سرور: 9,008 مگابایت
 
نسخه جدید و پیشرفته گالری اچ دی عکس
امروز نسخه جدید و پیشرفته گالری تصاویر اچ دی عکس راه اندازی شد. در این نسخه با ایجاد تغییرات زیاد و امکانات بیشتر در خدمت شما کاربران عزیز هستیم. در ادامه میتوانید متن کامل این خبر را مشاهده کنید.

نسخه جدید و پیشرفته گالری اچ دی عکس

وبسایت و گالری تصاویر اچ دی عکس نزدیک به یک سال در خدمت شما کاربران گرامی بود. اما به دلایلی در چندین ماه گذشته گالری به حالت نیمه تعطیل در آمد و هیچ گونه فعالیتی نداشت. اما از امروز نسخه جدید و کاملتر این گالری افتتاح شده است و شما میتوانید از تصاویر بسیار زیبا و با کیفیت این گالری به راحتی استفاده کنید.

در این نسخه تغییرات بسیار زیادی اعمال کرده ایم تا بتوانیم محیطی شاد در کنار امکاناتی جالب برای شما ایجاد کنیم. اولین تغییری که در گالری مشاهده میکنید، قالب و طراحی جدید آن میباشد. در طراحی جدید همانند نسخه قبل، سعی کرده ایم یک قالب ساده اما مناسب طراحی کنیم و با ساخت یک قالب سبک، شما بتوانید به راحتی و با سرعت بیشتری در این گالری به گشت و گذار بپردازید. این قالب کاملا اختصاصی بوده و بر روی تمامی مرورگر های مدرن و استاندارد تست شده است. چنانچه به مشکلی برخوردید میتوانید در قسمت نظرات همین مطلب ما را در جریان بگذارید.

تغییرات دیگری که در این نسخه اعمال شده، استفاده از آخرین نسخه سیستم مدیریت محتوای دیتالایف انجین میباشد. همچنین از آخرین نسخه ماژول بسیار پیشرفته و پرقدرت گالری تصاویر نیز بهره بردیم تا بتوانیم نظر شما را جلب کنیم. همچنین، چندین هک و ماژول کاملا اختصاصی دیگر نیز برای این سیستم گالری طراحی کرده ایم که برای نمونه میتوان به ماژول نمایش لیست کاربران برتر اشاره کرد که بوسیله این ماژول، یک لیست از فعال ترین کاربران گالری نمایش داده میشود.

ماژول اختصاصی دیگری که برای این گالری طراحی کرده ایم، سیستم نمایش آمار و ارقام گالری میباشد که همانطور که مشاهده میکنید، آمار تقریبا کاملی از وضعیت گالری را به شما نمایش میدهد. این ماژول هنوز با تنظیمات سرور جدید هماهنگ نشده است و تا چند روز آینده تکمیل میشود.

سایر امکانات را میتوانید با گشت و گذار در گالری مشاهده کنید. فراموش نکنید که در نسخه جدید گالری، چهار تگ جدید ایجاد کرده ایم که در زیر هر تصویر مشاهده خواهید کرد. سه تگ مخصوص تصاویر جدید میباشد به صورتی که در زیر تصویری که امروز، دیروز و دو روز پیش ارسال شده اند نمایش داده میشوند تا شما بتوانید به راحتی تصاویر جدید را تشخیص بدهید. چهارمین تگی که در نظر گرفتیم، مخصوص تصاویر محبوب میباشد که این تگ در زمانی که یک تصویر به حد نصاب تعداد بازدید که تعیین کرده ایم برسد، در زیر تصویر مربوطه نمایش داده میشود.

این نسخه هنوز به صورت کامل منتشر نشده است و مقداری تغییر و بهینه سازی در قالب و سیستم گالری نیاز است که در چند روز آینده برطرف میشوند. چنانچه نظر، پیشنهاد و یا مطلب خاصی مد نظرتان بود میتوانید در قسمت نظرات همین مطلب ذکر کنید. قسمت نظرات هنوز به صورت کامل طراحی نشده است و پیشاپیش از شما بابت این مسأله پوزش میطلبیم.

موفق باشید.
اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.