نحوه اعمال محدودیت ارسال و آپلود تصاویر در نسخه اصلی گالری اچ دی عکس:
ایجاد محدودیت ارسال و آپلود تصاویر توسط کاربران به صورت هفتگی.
انتظار برای ارسال تصویر جدید تا هنگامی که تصاویر قبلی توسط مدیران بررسی بشوند.

نظر سنجی برای ارسال و آپلود تصاویر
نظر سنجی برای ارسال و آپلود تصاویر
ارسال شده توسط: IMP در تاریخ: 21 تیر 1392
همانطور که مطلع هستید، در حال حاضر سایت اچ دی عکس به صورت آزمایشی فعالیت میکند و هیچ کدام از امکانات اصلی و قالب اصلی آن منتشر نشده اند. به همین منظور و به بهانه انتشار نسخه اصلی گالری اچ دی عکس که تا به زودی منتشر خواهد شد، تصمیم گرفتیم یک نظر سنجی در مورد نحوه ایجاد محدودیت برای ارسال تصاویر را اندازی کنیم تا با توجه به نظرات و پیشنهادات شما، این محدودیت ها اعمال شوند.
بازدید: 7598
لیست ده نفره بهترین ارسال کنندگان:
آمار و مشخصات گالری تصاویر:
تا این لحظه 11210 تصویر توسط 59 کاربر در 24 آلبوم مختلف ارسال شده است. این تصاویر 6056819 مرتبه بازدید و 2333441 مرتبه دانلود شده اند. کاربران در مجموع 2488 مرتبه به این تصاویر رای داده اند. تعداد تصاویر در انتظار تائید مدیر 0 میباشند.

تعداد تصاویر ارسال شده دیروز: 0
تعداد تصاویر ارسال شده امروز: 0
تعداد تصاویر ارسال شده این هفته: 3
حجم کل تصاویر بر روی سرور: 9,008 مگابایت
 
مشکل و ایراد در نمایش آمار گالری
همانطور که مشاهده میکنید، در قسمت ستون سمت راست گالری قسمتی وجود دارد که یک آمار مختصر از تعداد تصاویر ارسالی به صورت روزانه را برای شما به نمایش میگذارد. متاسفانه در حال حاضر این قسمت دچار مشکل شده است. در ادامه مطلب میتوانید توضیحات کامل این مشکل را مطالعه کنید.

مشکل و ایراد در نمایش آمار گالری

مشکل بوجود آمده به دلیل ایجاد تغییرات متعدد در سیستم و ماژول و همچنین استفاده از PHP نسخه 5.3 میباشد که از امروز از این نسخه استفاده میکنیم و سبب شده است تا آمار تعداد تصاویر ارسالی روزانه به طور صحیح نمایش داده نشود. یکی از مشکلات سیستم، تاریخ ارسال هر تصویر بود که به دلیل تداخل ساعت و تاریخ ایران با سرور بوجود آمده بود. خوشبختانه این مشکل برطرف شده است و تصاویر جدید با ساعت و تاریخ بوقت ایران ثبت خواهند شد.

یک تغییر کوچک نیز در سایت ایجاد کرده ایم و آن هم نمایش زمان آخرین آپدیت گالری میباشد که در قسمت بالای سایت سمت راست، میتوانید آن را مشاهده کنید. در چند روز آینده تمامی مشکلات قالب و سیستم نیز برطرف خواهد شد.

ممنون و موفق باشید.

1391.8.4: مشکلات ماژول آمار روزانه تصاویر برطرف شد.
اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.