نحوه اعمال محدودیت ارسال و آپلود تصاویر در نسخه اصلی گالری اچ دی عکس:
ایجاد محدودیت ارسال و آپلود تصاویر توسط کاربران به صورت هفتگی.
انتظار برای ارسال تصویر جدید تا هنگامی که تصاویر قبلی توسط مدیران بررسی بشوند.

نظر سنجی برای ارسال و آپلود تصاویر
نظر سنجی برای ارسال و آپلود تصاویر
ارسال شده توسط: IMP در تاریخ: 21 تیر 1392
همانطور که مطلع هستید، در حال حاضر سایت اچ دی عکس به صورت آزمایشی فعالیت میکند و هیچ کدام از امکانات اصلی و قالب اصلی آن منتشر نشده اند. به همین منظور و به بهانه انتشار نسخه اصلی گالری اچ دی عکس که تا به زودی منتشر خواهد شد، تصمیم گرفتیم یک نظر سنجی در مورد نحوه ایجاد محدودیت برای ارسال تصاویر را اندازی کنیم تا با توجه به نظرات و پیشنهادات شما، این محدودیت ها اعمال شوند.
بازدید: 7598
لیست ده نفره بهترین ارسال کنندگان:
آمار و مشخصات گالری تصاویر:
تا این لحظه 11210 تصویر توسط 59 کاربر در 24 آلبوم مختلف ارسال شده است. این تصاویر 6056823 مرتبه بازدید و 2333441 مرتبه دانلود شده اند. کاربران در مجموع 2488 مرتبه به این تصاویر رای داده اند. تعداد تصاویر در انتظار تائید مدیر 0 میباشند.

تعداد تصاویر ارسال شده دیروز: 0
تعداد تصاویر ارسال شده امروز: 0
تعداد تصاویر ارسال شده این هفته: 3
حجم کل تصاویر بر روی سرور: 9,008 مگابایت
 
ایجاد محدودیت ارسال تصویر برای کاربران
از امروز یک قابلیت جدید به سیستم گالری اضافه شده است که کاربران میهمان و عضو سایت را در ارسال تصاویر محدود میکند. برای اطلاع از نحوه کار این سیستم ادامه خبر را مطالعه کنید.

ایجاد محدودیت ارسال تصویر برای کاربران

بوسیله این سیستم که امروز به گالری اضافه کردیم، کاربران میهمان و کاربران عضو، روزانه فقط 5 تصویر میتوانند در گالری ارسال کنند. برای مثال، هنگامی که شما 6 تصویر به صورت همزمان آپلود کنید و یا لینک 6 تصویر را برای ارسال در گالری، در قسمت آپلود قرار بدهید، 5 تصویر شما در گالری ارسال میشود و تصویر ششم شما با خطای محدودیت ارسال روزانه مواجه خواهد شد. این محدودیت بعد از گذشت بیست و چهار ساعت به وقت تهران برطرف خواهد شد. در ادامه میتوانید دلایل ایجاد این محدودیت را مشاهده کنید:

دلیل اول به خاطر کمبود وقت و نیروی کار میباشد! چون این گالری فقط توسط یک نفر اداره میشود و تازه شروع به کار کرده، در نتیجه در حال حاضر مجبوریم این محدودیت را ایجاد کنیم.

دلیل دوم، چون سعی بر این داریم که در این گالری فقط تصاویر خاص و با کیفیت عالی را برای شما قرار بدهیم، بهتر است این محدودیت را ایجاد کنیم تا کاربران نیز سعی کنند بهترین تصاویر خودشان را برای گالری ارسال کنند تا کیفیت کار این گالری مثل سایر گالری های ایرانی نشود. و کاربران با سیلی از تصاویر بی کیفیت و معمولی مواجه نشوند.

در روزهای آینده امکانات تازه تری برای کاربران مخصوص ایجاد خواهد شد و محدودیت کمتری برای این گروه از کاربران قائل خواهیم شد. ما را از نظرات و پیشنهادات خود با خبر سازید.

موفق باشید.
بسیار بسیار ممنون از این گالری تصاویر زیبا
تبریک عرض میکنم بهتون
موفق باشید.
ممنون دوست عزیز
خیلی خوبه دمت گرم fellow
اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.