نحوه اعمال محدودیت ارسال و آپلود تصاویر در نسخه اصلی گالری اچ دی عکس:
ایجاد محدودیت ارسال و آپلود تصاویر توسط کاربران به صورت هفتگی.
انتظار برای ارسال تصویر جدید تا هنگامی که تصاویر قبلی توسط مدیران بررسی بشوند.

نظر سنجی برای ارسال و آپلود تصاویر
نظر سنجی برای ارسال و آپلود تصاویر
ارسال شده توسط: IMP در تاریخ: 21 تیر 1392
همانطور که مطلع هستید، در حال حاضر سایت اچ دی عکس به صورت آزمایشی فعالیت میکند و هیچ کدام از امکانات اصلی و قالب اصلی آن منتشر نشده اند. به همین منظور و به بهانه انتشار نسخه اصلی گالری اچ دی عکس که تا به زودی منتشر خواهد شد، تصمیم گرفتیم یک نظر سنجی در مورد نحوه ایجاد محدودیت برای ارسال تصاویر را اندازی کنیم تا با توجه به نظرات و پیشنهادات شما، این محدودیت ها اعمال شوند.
بازدید: 7598
لیست ده نفره بهترین ارسال کنندگان:
آمار و مشخصات گالری تصاویر:
تا این لحظه 11210 تصویر توسط 59 کاربر در 24 آلبوم مختلف ارسال شده است. این تصاویر 6056825 مرتبه بازدید و 2333441 مرتبه دانلود شده اند. کاربران در مجموع 2488 مرتبه به این تصاویر رای داده اند. تعداد تصاویر در انتظار تائید مدیر 0 میباشند.

تعداد تصاویر ارسال شده دیروز: 0
تعداد تصاویر ارسال شده امروز: 0
تعداد تصاویر ارسال شده این هفته: 3
حجم کل تصاویر بر روی سرور: 9,008 مگابایت
 
ارتقاء گروه کاربری بعد از ارسال تصویر
با توجه به درخواستهای متعدد برای اضافه کردن محدودیت ارسال تصاویر در گالری، سیستم جدیدی بدین منظور به گالری اضافه شده است که این عمل را به صورت اتوماتیک برای کاربران فعال انجام خواهد داد.

ارتقاء گروه کاربری بعد از ارسال تصویر

بوسیله این سیستم جدید که از امروز راه اندازی شده است، کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده اند، پس از ارسال 50 تصویر در گالری به صورت اتوماتیک گروه کاربری آن ها به "آپلودر درجه یک" ارتقاء پیدا میکند. شما زمانی که تصویر آپلود میکنید، چنانچه به مرز 50 تصویر برسید، در همان پنجره آپلود تصویر با پیغامی مبنی بر ارتقاء گروه کاربری مواجه خواهید شد. محدودیت ارسال تصویر برای این گروه کاربری، روزانه 30 تصویر میباشد. لازم به ذکر است تصاویر اضافه شده توسط این گروه کاربری نیز، پس از بازبینی و تائید توسط مدیر، بر روی سایت منتشر میشود.

چنانچه نظر، پیشنهاد و یا مشکلی داشتید، میتوانید در قسمت نظرات پیغام خود را برای ما ارسال کنید.
سلام
ممنون از شما
smile
مرسي از توجه ات
به اميد 50
خیلی خوب شد دمت گرم خیلی هم زحمت کشیدی fellow
اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.