نحوه اعمال محدودیت ارسال و آپلود تصاویر در نسخه اصلی گالری اچ دی عکس:
ایجاد محدودیت ارسال و آپلود تصاویر توسط کاربران به صورت هفتگی.
انتظار برای ارسال تصویر جدید تا هنگامی که تصاویر قبلی توسط مدیران بررسی بشوند.

نظر سنجی برای ارسال و آپلود تصاویر
نظر سنجی برای ارسال و آپلود تصاویر
ارسال شده توسط: IMP در تاریخ: 21 تیر 1392
همانطور که مطلع هستید، در حال حاضر سایت اچ دی عکس به صورت آزمایشی فعالیت میکند و هیچ کدام از امکانات اصلی و قالب اصلی آن منتشر نشده اند. به همین منظور و به بهانه انتشار نسخه اصلی گالری اچ دی عکس که تا به زودی منتشر خواهد شد، تصمیم گرفتیم یک نظر سنجی در مورد نحوه ایجاد محدودیت برای ارسال تصاویر را اندازی کنیم تا با توجه به نظرات و پیشنهادات شما، این محدودیت ها اعمال شوند.
بازدید: 7598
لیست ده نفره بهترین ارسال کنندگان:
آمار و مشخصات گالری تصاویر:
تا این لحظه 11210 تصویر توسط 59 کاربر در 24 آلبوم مختلف ارسال شده است. این تصاویر 6056822 مرتبه بازدید و 2333441 مرتبه دانلود شده اند. کاربران در مجموع 2488 مرتبه به این تصاویر رای داده اند. تعداد تصاویر در انتظار تائید مدیر 0 میباشند.

تعداد تصاویر ارسال شده دیروز: 0
تعداد تصاویر ارسال شده امروز: 0
تعداد تصاویر ارسال شده این هفته: 3
حجم کل تصاویر بر روی سرور: 9,008 مگابایت
 
قوانین آپلود تصاویر
از آنجایی که ارسال تصویر در این گالری با چند محدودیت به همراه هست، لازم دونستم چند نکته مهم برای ارسال تصویر رو اینجا قرار بدم تا کاربرانی که اقدام به ارسال تصویر میکنند، با چگونگی ارسال تصویر بیشتر آشنا بشوند. البته نکات مهم ارسال تصویر، در پنجره آپلود تصویر وجود دارد، اما بهتر دونستم این قوانین رو به صورت کاملتر شرح بدهم.

قوانین آپلود تصاویر

سایز تصاویر ارسالی:
یکی از مهمترین عوامل برای تائید شدن هر تصویر سایز اون میباشد. در این گالری هیچ تصویری که سایز عرض اون کمتر از 1600 پیکسل باشد، تائید و منتشر نخواهد شد.

کیفیت تصاویر ارسالی:
یکی دیگر از عوامل بسیار مهم برای تائید شدن تصویر، کیفیت اون تصویر از هر نظر میباشد. اینکه یک تصویر فقط سایز اون بالای 1600 پیکسل باشد، به معنی با کیفیت بودن آن تصویر نیست. امروزه خیلی راحت حتی بوسیله یک گوشی موبایل نیز میتوان تصاویر در سایز های بالا گرفت! در نتیجه ملاک ما برای کیفیت، آماتور نبودن آن تصویر میباشد. در نتیجه، هر تصویری که ارسال میشود، مدیران ملزم به تائید کردن آن نمیباشند و چنانچه تصویر مورد نظر، از نظر کیفیت قابل قبول نباشد حذف خواهد شد.

تگهای تبلیغاتی:
هر تصویری که در گوشه آن، آدرس سایت، تبلیغات سایت و یا هر گونه متن بخصوصی قرار گرفته باشه، تائید نخواهد شد.

تصاویر مجاز:
با توجه به شرایط فرهنگی و قوانین سخت برای وبسایتها، از تائید و پذیرفتن تصاویری که امکان دارد موجب مسدود شدن گالری بشوند معذوریم. در آینده اگر شرایط مساعدی بوجود بیاید، این بند از قوانین نیز حذف خواهد شد.

تصاویر تکراری:
تصاویری که قبلا در گالری ثبت شده باشند، مجددا تائید نخواهند شد. کاربرانی که تصویری را ارسال میکنند و آن تصویر تائید و منتشر نمیشود، لطفآ اقدام به ارسال مجدد آن تصویر نکنند.
تشكرات فراوان
love
چشم عزیز دل برادر winked

am
wink
سر تیلم!
(یعنی چشم!)
Vreyyyy Veryyy Nice...!!!!
اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.