نحوه اعمال محدودیت ارسال و آپلود تصاویر در نسخه اصلی گالری اچ دی عکس:
ایجاد محدودیت ارسال و آپلود تصاویر توسط کاربران به صورت هفتگی.
انتظار برای ارسال تصویر جدید تا هنگامی که تصاویر قبلی توسط مدیران بررسی بشوند.

نظر سنجی برای ارسال و آپلود تصاویر
نظر سنجی برای ارسال و آپلود تصاویر
ارسال شده توسط: IMP در تاریخ: 21 تیر 1392
همانطور که مطلع هستید، در حال حاضر سایت اچ دی عکس به صورت آزمایشی فعالیت میکند و هیچ کدام از امکانات اصلی و قالب اصلی آن منتشر نشده اند. به همین منظور و به بهانه انتشار نسخه اصلی گالری اچ دی عکس که تا به زودی منتشر خواهد شد، تصمیم گرفتیم یک نظر سنجی در مورد نحوه ایجاد محدودیت برای ارسال تصاویر را اندازی کنیم تا با توجه به نظرات و پیشنهادات شما، این محدودیت ها اعمال شوند.
بازدید: 7623
لیست ده نفره بهترین ارسال کنندگان:
آمار و مشخصات گالری تصاویر:
تا این لحظه 11229 تصویر توسط 59 کاربر در 24 آلبوم مختلف ارسال شده است. این تصاویر 6262694 مرتبه بازدید و 2367044 مرتبه دانلود شده اند. کاربران در مجموع 2496 مرتبه به این تصاویر رای داده اند. تعداد تصاویر در انتظار تائید مدیر 0 میباشند.

تعداد تصاویر ارسال شده دیروز: 0
تعداد تصاویر ارسال شده امروز: 0
تعداد تصاویر ارسال شده این هفته: 0
حجم کل تصاویر بر روی سرور: 9,032 مگابایت
 
ثبت نام کاربر جدید
نام کاربری:
لطفآ یک نام کاربری مناسب انتخاب کنید. این نام در تمامی قسمت های سایت نمایش داده میشود. بهتر است از نامهای فارسی استفاده نکنید.
رمز عبور:
رمز عبوری که در نظر دارید هنگام ورود به حساب کاربری خود استفاده کنید را در فیلد بالا قرار بدهید. سعی کنید از کلمه های ساده و یا اعداد به صورت تنها استفاده نکنید. حداقل از 6 حرف باید استفاده کنید.
به نظر شما اسب سفید رستم چه رنگی بود؟
قبل از تکمیل ثبت نام باید به سوال امنیتی که از شما پرسیده میشود پاسخ بدهید. این سوال به صورت تصادفی تغییر میکند. شما میتوانید پاسخ صحیح را به صورت فارسی، انگلیسی و فینگلیشی وارد کنید.
پست الکترونیکی:
لطفآ پست الکترونیکی مناسبی برای ثبت نام انتخاب کنید. برای تکمیل شدن مرحله ثبت نام، لینک فعال سازی به پست الکترونیکی شما ارسال میشود. از این آدرس برای بازیابی رمز عبور نیز استفاده میشود.
تکرار رمز عبور:
رمز عبوری را که انتخاب کرده بودید را باید در فیلد بالا دوباره قرار دهید تا مطمئن شوید رمزی که انتخاب کردید را به خاطر دارید و به صورت صحیح رمز را وارد کرده اید.
کد امنیتی:
تصویر كد امنیتی
لطفآ کد امنیتی که در تصویر میبینید را در فیلد مربوطه وارد کنید. این عمل برای جلوگیری از ثبت نام و ارسال اسپم توسط ربات ها میباشد.